Na tomto videu můžete vidět kromě výroby těstovin i detailní záběry na stroj, na čistý a funkční design, precizní zpracování a použité materiály. Výrobníky jsou bezúdržbové, snadná obsluha i montáž a demontáž nerezových a mosazných dílů, které přichází do styku s potravinou.

» Zavřít «

INVER 7

INVER 7 je výkonný profesionální stroj na výrobu těstovin, který je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality jako jsou nerezová ocel a bronz. Z hlediska hodinové produkce navazuje na Inver 3 a je určen pro větší provozovny, fastfoody nebo samoobslužná bistra.

Jeho pomocí lze vyrábět čerstvé těstoviny z jakéhokoliv typu mouky, s nebo bez vajec. Těsto můžete dále vylepšit rajčatovým pyré, nebo špenátem pro zelené těstoviny, hnědé těstoviny zase pomocí kakaa.

Výroba těstovin se skládá ze dvou postupů jako u všech strojů, a sice z hnětení, které trvá cca 6-8 min. a poté z vlastní výroby, od které je odvozen obecný název stroje, "extruder".

Těstoviny jako špagety, bucatini, fettuccine, tagliolini atd. se běžně řežou ručně na délku paže. Pro řezání krátkých těstovin (short pasta) je ale zapotřebí elektrického nože s plynulou regulací otáček. Rychlost s jakou obíhá břit matrici (šajbu) udává délku krátké těstoviny.

Čištění stroje je velmi jednoduché, protože nerezový hnětač a šnek jsou snadno vyjímatelné bez použití jakéhokoliv nástroje. Nádobu hnětače pak stačí vlhkou utěrkou utřít a stroj je připraven k dalšímu použití.

Výrobník splňuje bezpečnostní normy a standardy CE.

Stroj je dodáván se 4 matricemi (šajbami) dle vlastního výběru - pro výrobu různých tvarů těstovin.

Volitelná příslušenství:

  • nůž pro řezání krátkých těstovin
  • stojan s ventilátorem
  • plastová sušící přepravka
  • široký výběr matric

Pomoc s investicí: V případě, že by Vám pořízení tohoto výrobníku usnadnilo 12 pravidelných splátek, máme pro Vás možnost výhodného financování! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo nám to rovnou připište k Vaší poptávce.

Technické parametry

Obsah nádoby [kg] 5 (mouky)
Produkce [kg/hod] 14
Rozměry [cm: š-h-v] 74 x 51 x 62
Hmotnost [kg] 88
Motor [kW] 1,1

Leták produktu

» INVER 7 - výrobník těstovin  [PDF]

Máte zájem?

» Požádat o obchodní nabídku  [mail]
↑  nahoru