Na tomto videu můžete vidět kromě výroby těstovin i detailní záběry na stroj, na čistý a funkční design, precizní zpracování a použité materiály. Výrobníky jsou bezúdržbové, snadná obsluha i montáž a demontáž nerezových a mosazných dílů, které přichází do styku s potravinou.

» Zavřít «

LILLO DUE

Lillo Due je výrobník těstovin určený pro domácnosti, ale i pro menší pizzerie a pasta fastfoody. Výrobník je konstrukčně identický s průmyslovými modely, přestože je rozměrově malý, jedná se o robustní a výkonný stroj.

Tento výrobník (extruder) se snadno obsluhuje, čistí, má minimálními nároky na prostor. Stačí jen připojit k el. síti a můžete začít vyrábět těstoviny.

Je možné vyrábět čerstvé těstoviny z jakéhokoliv typu mouky, s nebo bez vajec. Těsto lze také vylepšit rajčatovým pyré, nebo špenátem pro zelené těstoviny, hnědé těstoviny zase pomocí kakaa.

Těstoviny jako špagety, bucatini, fettuccine, tagliolini atd. se řežou na délku rukou, zatímco krátké těstoviny vyžadují přídavné zařízení, kterým je elektrický nůž s regulací otáček. Rychlost s jakou obíhá břit matrici (šajbu), udává déku krátké těstoviny (short pasta).

Samozřejmě je možné těstoviny řezat i rukou, ale dle našich zkušeností je to velmi nepohodlné a čas tímto strávený lze v kuchyni využít lépe.

Čištění stroje je velmi jednoduché, protože nerezový hnětač a šnek jsou snadno vyjímatelné bez použití jakéhokoliv nástroje. Nádobu hnětače pak stačí vlhkou utěrkou utřít a stroj je připraven k dalšímu použití.

Výrobce využil svých dlouholetých zkušeností, které aplikoval při výrobě stroje Lillo Due, který je zhotoven z materiálů nejvyšší kvality jako jsou nerezová ocel a bronz. Stroj splňuje bezpečnostní normy a standardy CE.

Výrobník je dodáván se 4 matricemi (neboli šajbami) dle Vašeho výběru pro výrobu různých tvarů těstovin.

Volitelná příslušenství:

  • nůž pro řezání krátkých těstovin
  • plastová sušící přepravka
  • široký výběr matric

Tento produkt je možné objednat u nás na eshopu ROMACO, zde »

Pomoc s investicí: V případě, že by Vám pořízení tohoto výrobníku usnadnilo 12 pravidelných splátek, máme pro Vás možnost výhodného financování! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo nám to rovnou připište k Vaší poptávce.

Technické parametry

Obsah nádoby [kg] 1 (mouky)
Produkce [kg/hod] 3
Rozměry [cm: š-h-v] 25 x 53 x 25
Hmotnost [kg] 23
Motor [kW] 0,37

Leták produktu

» Lillo Due - výrobník těstovin  [PDF]

Máte zájem?

» Požádat o obchodní nabídku  [mail]
↑  nahoru