Na tomto videu můžete vidět kromě výroby těstovin i detailní záběry na stroj, na čistý a funkční design, precizní zpracování a použité materiály. Výrobníky jsou bezúdržbové, snadná obsluha i montáž a demontáž nerezových a mosazných dílů, které přichází do styku s potravinou.

» Zavřít «

PM 120

PM 120 je výkonný profesionální stroj pro kontinuální výrobu těstovin, je vybavem přídavným hnětačem pro 6 kg mouky. Je určený zákazníkům, kteří chtějí vyrábět těstoviny čerstvé nebo sušené a dále je prodávat např. na farmářských trzích nebo je distribuovat do obchodní sítě. Technické parametry jsou uvedeny v tabulce níže.

Jeho pomocí lze vyrábět čerstvé těstoviny z jakéhokoliv typu mouky, s nebo bez použití vajec. Těsto lze také vylepšit rajčatovým pyré, nebo špenátem pro zelené těstoviny či příměsí hub pro houbové těstoviny a nebo sladké těstoviny pomocí kakaa.

Těstoviny jako špagety, bucatini, fettuccine, tagliolini atd. se řežou na délku rukou, zatímco krátké těstoviny vyžadují přídavné zařízení, kterým je elektrický nůž s regulací otáček. Rychlost s jakou obíhá břit matrici (šajbu), udává déku krátké těstoviny (short pasta).

Čištění stroje je velmi jednoduché, protože nerezový hnětač a šnek jsou snadno vyjímatelné bez použití jakéhokoliv nástroje. Nádobu hnětače pak stačí vlhkou utěrkou utřít a stroj je připraven k dalšímu použití.

Výrobce využil svých dlouholetých konstrukčních zkušeností, které aplikoval při výrobě stroje PM 120, který je zhotoven z materiálů nejvyšší kvality jako jsou nerezová ocel a bronz. Stroj splňuje bezpečnostní normy a standardy CE.

Stroj je dodáván jako set s 1 matricí (šajbou) dle vlastního výběru, stojanem s ventilátorem a elektrickým nožem.

Volitelná příslušenství:

  • plastová sušící přepravka
  • široký výběr matric

Pomoc s investicí: V případě, že by Vám pořízení tohoto výrobníku usnadnilo 12 pravidelných splátek, máme pro Vás možnost výhodného financování! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo nám to rovnou připište k Vaší poptávce.

Technické parametry

Obsah přídavné nádoby [kg] 6 (mouky)
Obsah hlavní nádoby [kg] 10 (mouky)
Produkce [kg/hod] 50
Rozměry [cm: š-h-v] 66 x 145 x 83
Hmotnost [kg] 240
Motor [kW] 0,75 - 1,9

Leták produktu

» PM 120 - výrobník těstovin  [PDF]

Máte zájem?

» Požádat o obchodní nabídku  [mail]
↑  nahoru