Na tomto videu můžete vidět kromě výroby těstovin i detailní záběry na stroj, na čistý a funkční design, precizní zpracování a použité materiály. Výrobníky jsou bezúdržbové, snadná obsluha i montáž a demontáž nerezových a mosazných dílů, které přichází do styku s potravinou.

» Zavřít «

INVER 3

INVER 3 je profesionální stroj na výrobu těstovin střední produkce, který bez problémů vyrobí 7-9 kg těstovin za hodinu, v závislosti na jejich tvaru. Technické parametry jsou uvedeny v tabulce níže.

Jeho pomocí lze vyrábět čerstvé těstoviny z jakéhokoliv typu mouky, s nebo bez použití vajec. Těsto je možné vylepšit rajčatovým pyré nebo špenátem pro zelené těstoviny, hnědé těstoviny naopak vyrobíte s přimícháním kakaa.

Výroba těstovin se skládá ze dvou postupů jako u všech strojů, a sice z hnětení, které trvá cca 6-8 min. a poté z vlastní výroby, od které je odvozen obecný název stroje, "extruder".

Pro řezání krátkých těstovin (short pasta) je zapotřebí elektrického nože s plynulou regulací otáček. Rychlost s jakou obíhá břit matrici (šajbu) udává délku krátké těstoviny.

Čištění stroje je velmi jednoduché, protože nerezový hnětač a šnek jsou snadno vyjímatelné bez použití jakéhokoliv nástroje. Nádobu hnětače pak stačí vlhkou utěrkou utřít a stroj je připraven k dalšímu použití.

Výrobce využil svých dlouholetých zkušeností, které aplikoval při výrobě stroje INVER 3, který je zhotoven z materiálů nejvyšší kvality jako jsou nerezová ocel a bronz. Stroj splňuje bezpečnostní normy a standardy CE.

Stroj je dodáván se 4 matricemi (šajbami) dle vlastního výběru - pro výrobu různých tvarů těstovin.

Volitelná příslušenství:

  • nůž pro řezání krátkých těstovin
  • stojan s ventilátorem
  • plastová sušící přepravka
  • široký výběr matric

Pomoc s investicí: V případě, že by Vám pořízení tohoto výrobníku usnadnilo 12 pravidelných splátek, máme pro Vás možnost výhodného financování! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo nám to rovnou připište k Vaší poptávce.

Technické parametry

Obsah nádoby [kg] 2 (mouky)
Produkce [kg/hod] 7-9
Rozměry [cm: š-h-v] 60 x 40 x 55
Hmotnost [kg] 60
Motor [kW] 0,56

Leták produktu

» INVER 3 - výrobník těstovin  [PDF]

Máte zájem?

» Požádat o obchodní nabídku  [mail]
↑  nahoru